Wyjątkowe zakłady - każdego dnia!

Wygrywaj więcej dzięki naszej ofercie


W naszej ofercie znajdziesz zakłady specjalne, dzięki którym Twoje wygrane będą jeszcze większe. Codziennie czeka na Ciebie mnóstwo wydarzeń Z WYSOKIMI KURSAMI. Piłka nożna, tenis, hokej, siatkówka, piłka ręczna czy koszykówka – to tylko niektóre z dyscyplin znajdujących się w naszej bogatej ofercie.

Przy okazji najważniejszych spotkań i turniejów, we wszystkich dyscyplinach sportu, poszerzamy naszą ofertę o specjalne i unikatowe zakłady bukmacherskie.

Każdy dzień to stałe promocje: Super Mecz, Super EXTRA, Super 6 CZY SUPER BONUS. Każda z nich pozwoli Ci na uzyskanie jeszcze wyższych wygranych.

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się większymi wygranymi w dowolnym punkcie Superbet.

PRZYGOTUJ KUPON!

Znajdź najbliższy Punkt Superbet


Zakłady Specjalne

Dzięki Zakładom Specjalnym najważniejsze mecze i turnieje zapewnią Ci jeszcze więcej emocji! To oferta przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Możecie typować dodatkowe zdarzenia: zdobywców bramek, kartki, liczbę rzutów rożnych czy asów serwisowych, zwycięstwo w całych rozgrywkach, a także wiele innych. Codziennie oferujemy nowe Zakłady Specjalne. Sprawdź, nie przegap okazji i zgarnij wygraną. Zakłady Specjalne są oznaczone przyciskiem speciale na stronie internetowej.

Super Mecz

Super Mecz to zakłady bukmacherskie o jeszcze wyższych kursach, niż w ofercie standardowej. Zestaw Super Meczów jest starannie dobierany każdego dnia. W ofercie znajdziesz mecze z dowolnej dyscypliny sportu. Dodatkowym atutem Super Meczu jest możliwość łączenia z OFERTĄ Super EXTRA.

Super EXTRA

W poszukiwaniu wysokich kursów od razu kieruj się do Super EXTRA. Znajdziesz tu jeszcze wyższe kursy, niż w regularnej ofercie. Aby skorzystać z tej promocji, na Twoim kuponie musi znaleźć się co najmniej sześć meczów: jeden Super Extra i co najmniej pięć innych, a każdy z nich musi mieć minimalny kurs 1.10. Ważne: w grę wchodzą także zakłady z oferty Super Mecz.

Jeżeli na kuponie znajduje się już odpowiednia liczba zdarzeń spełniających powyższe warunki, a więc mecz z Super Extra + 5 zdarzeń z minimalnym kursem 1.10, to możesz dodać na kupon kolejne spotkania z kursem mniejszym niż 1.10.

W przypadku zakładów systemowych minimalna liczba grup wynosi 7, a więc najmniejszym systemem możliwym do zagrania z SE jest system 6z7.

Super 6

Super 6 to sześć meczów, dla których wszystkie kursy są równe i wynoszą 2,80. Wybierz, czy tym razem wygrają gospodarze, czy goście. A może padnie remis? Stwórz swoją kombinację i zgarnij wysoką wygraną, dzięki kursowi bliskiemu 500. Minimalna stawka dla Super 6 wynosi 1,00pln.

Powyższa oferta podlega ogólnym zasadom opisanym w regulaminie Superbet.