Zakłady wirtualne

Typowanie w zakładach wirtualnych właściwie nie różni się od typowania zakładów tradycyjnych. Różnica polega na tym, że typowane są wyniki wydarzeń będących symulacją realnych wyścigów, a akcja odbywa się w znacznie szybszym tempie. W Superbet oferujemy zakłady na wirtualne wyścigi chartów i żużel.

Wirtualne wyścigi chartów

Wirtualne wyścigi chartów Na linii startu w każdym wyścigu pojawia się sześć chartów. Każdemu z nich przydzielony jest odpowiedni tor. Twoim zadaniem jest wytypowanie, który z nich przekroczy linię mety jako pierwszy. Przed startem każdego odbywającego się co kilka minut wyścigu na monitorze pojawiają się numery startowe chartów wraz z kursem.
Wirtualne wyścigi chartów Zdecydowanym atutem wyścigów chartów jest sposób wyświetlania samego wydarzenia. Mimo, że to symulacja, w której wynik generowany jest komputerowo, sam przebieg wyścigu to wideo będące nagraniem prawdziwego wydarzenia na torze. Emocje gwarantowane!
Wirtualne wyścigi chartówWirtualne wyścigi chartów oferują kilka możliwości obstawiania:
Zakład na zwycięzcę - chart wygra wyścig
TOP 2 - chart zajmie 1. lub 2. miejsce
TOP 3 - chart zajmie 1., 2. lub 3. miejsce
Kolejność w TOP 2 - chart z 1. i 2. miejsca

Wirtualny żużel

Wirtualny żużel Czterej zawodnicy, cztery motocykle, ryk rozgrzanych do czerwoności silników i dwa szybkie okrążenia. Poczuj klimat rywalizacji na żużlowym torze, wytypuj zawodnika który jako pierwszy przekroczy linię mety i zgarnij wygraną.
Wirtualny żużel Wirtualny żużel to sportowe emocje prezentowane w formie animacji komputerowej. Na ekranie oprócz samego przebiegu rywalizacji wyświetlane są informacje o stanie wyścigu, aktualnej pozycji każdego zawodnika i jego czasie. Wyniki, podobnie jak w przypadku wyścigów chartów, generowane są losowo.
Wirtualny żużel Zakłady dostępne w wirtualnym żużlu prezentują się następująco:
Zakład na zwycięzcę - zawodnik wygra wyścig
TOP 2 - zawodnik zajmie 1. lub 2. miejsce
Kolejność w TOP 2 - kto zajmie 1. , a kto 2. miejsce
Head to Head - kto lepszy z pary zawodników

Zapraszamy do naszych Punktów