Zakłady wirtualne

Typowanie w zakładach wirtualnych właściwie nie różni się od typowania zakładów tradycyjnych. Różnica polega na tym, że typowane są wyniki wydarzeń będących symulacją realnych wyścigów, a akcja odbywa się w znacznie szybszym tempie. W Superbet oferujemy zakłady na wirtualną piłkę nożną, wyścigi chartów i żużel.

Wirtualna Liga Legend

Wirtualna liga legendSzybka gra, spektakularne akcje i cała masa goli, czyli dokładnie to, czego oczekuje każdy fan piłki nożnej. Znajdziesz tu połączenie klubów z rodzimego podwórka, z najlepszymi drużynami z całej Europy. Nie szukaj jednak odzwierciedlenia formy klubów w prawdziwych boiskowych realiach - wirtualny futbol rządzi się swoimi prawami.
Wirtualna liga legendKażda kolejka to osiem meczów rozgrywanych równocześnie. Jedna kolejka trwa około 1 minuty. Na ekranie wyświetlany jest jeden, losowy mecz kolejki przedstawiający najważniejsze momenty meczu, takie jak gole, faule, czy niebezpieczne sytuacje podbramkowe. Wyniki pozostałych meczów wyświetlane są obok relacji z prawej strony.
Wirtualna liga legendWirtualną Ligę Legend obstawisz aż na dziesięć sposobów. Bogata oferta dostępnych zakładów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Od standardowych na zwycięzcę lub remis, poprzez liczbę goli, handicap, zakład bez remisu, połowę z większą liczbą goli, aż po zakład na dokładny wynik meczu. Powodzenia w typowaniu!

Wirtualne wyścigi chartów

Wirtualne wyścigi chartów Na linii startu w każdym wyścigu pojawia się sześć chartów. Każdemu z nich przydzielony jest odpowiedni tor. Twoim zadaniem jest wytypowanie, który z nich przekroczy linię mety jako pierwszy. Przed startem każdego odbywającego się co kilka minut wyścigu na monitorze pojawiają się numery startowe chartów wraz z kursem.
Wirtualne wyścigi chartów Zdecydowanym atutem wyścigów chartów jest sposób wyświetlania samego wydarzenia. Mimo, że to symulacja, w której wynik generowany jest komputerowo, sam przebieg wyścigu to wideo będące nagraniem prawdziwego wydarzenia na torze. Emocje gwarantowane!
Wirtualne wyścigi chartówWirtualne wyścigi chartów oferują kilka możliwości obstawiania:
Zakład na zwycięzcę - chart wygra wyścig
TOP 2 - chart zajmie 1. lub 2. miejsce
TOP 3 - chart zajmie 1., 2. lub 3. miejsce
Kolejność w TOP 2 - chart z 1. i 2. miejsca

Wirtualny żużel

Wirtualny żużel Czterej zawodnicy, cztery motocykle, ryk rozgrzanych do czerwoności silników i dwa szybkie okrążenia. Poczuj klimat rywalizacji na żużlowym torze, wytypuj zawodnika który jako pierwszy przekroczy linię mety i zgarnij wygraną.
Wirtualny żużel Wirtualny żużel to sportowe emocje prezentowane w formie animacji komputerowej. Na ekranie oprócz samego przebiegu rywalizacji wyświetlane są informacje o stanie wyścigu, aktualnej pozycji każdego zawodnika i jego czasie. Wyniki, podobnie jak w przypadku wyścigów chartów, generowane są losowo.
Wirtualny żużel Zakłady dostępne w wirtualnym żużlu prezentują się następująco:
Zakład na zwycięzcę - zawodnik wygra wyścig
TOP 2 - zawodnik zajmie 1. lub 2. miejsce
Kolejność w TOP 2 - kto zajmie 1. , a kto 2. miejsce
Head to Head - kto lepszy z pary zawodników

Zapraszamy do naszych Punktów